Na Strži 800/6, Ostrava - Heřmanice
+420 720 627 050
Naše služby

Nabízíme široké portfolio komplexních služeb, a proto dokážeme uskutečnit vaše plány od A do Z.

Zámkové dlažby

Chodníky, parkoviště, příjezdové cesty nebo venkovní terasy, všude tam je zámková dlažba skvělým řešením.

Zámková dlažba má mnoho výhod, mezi které patří vysoká funkčnost, moderní a estetický vzhled, snadná údržba a dlouhodobá životnost. Nevyžadujete složité chemické nebo technologické procesy (např. schnutí materiálů). Je charakteristická tvarovými zámky, které usnadňují realizaci a zabraňují horizontálnímu posunu jednotlivých kamenů.

Jednotlivé díly pokládáme do pečlivě zpevněného štěrkového lože ohraničeného obrubníkem nebo palisádou. Díky tomu můžeme vydláždit jakkoliv velkou plochu. Díly se vyrábí z betonu, což umožňuje vytvořit různé tvary, barvy a povrchy a vykouzlit tak zajímavé plochy. Jejich optimální složení zaručuje vysokou pevnost, nízkou obrusnost, mrazuvzdornost a vysokou odolnost jejich povrchu proti vnějším vlivům. Trvalá impregnace zamezuje vsakování vody do dlaždic a omezuje ulpívání povrchových nečistot. Díky spárám vyplněným pískem se netvoří kaluže.

Poradíme Vám s výběrem zámkové dlažby, dodáme materiál a provedeme pokládku tak, aby dlažba esteticky ladila s okolím a především vydržela i velmi náročné zatížení po několik generací.

Cena od: 170 Kč/m2 bez DPH

mám zájem o tuto službu
Zámkové dlažby
S ČÍM VÁM POMŮŽEME?